Jacht motorowy Sun Camper 35 Flybridge bez patentu

Rezerwuj

Dane techniczne – Sun Camper 35 Flybridge

Rok produkcji: 2018
Długość całkowita: 9.05
Szerokość: 3.0 m
Zanurzenie min/max: 0,6 / 0,6
Liczba koi: 7
Max liczba miejsc: 7
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.95 m
Zbiornik(i) na wodę: 240 l
Silnik zaburtowy: 30 KM
Zbiornik(i) na paliwo: 190 l
Zużyce paliwa (śr.): 2

Opis jachtu – Sun Camper 35 Flybridge

Nowość 2018 - Sun Camper 35! Luksusowy houseboat przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Posiada przestronne i jasne wnętrze z pełną wysokością stania. Wszystkie okna można w całości zasłonić zasłonami, aby zapewnić sobie pełną prywatność. Pokład słoneczny pełni również funkcję Flybridge, z dodatkową sterówką. Wygodne materace na dachu oraz na dziobie pozwolą się zrelaksować w słoneczne dni. Jacht posiada również wygodne platformy rufowe oraz cabrio. Na jachcie może wygodnie nocować 7 osób. Składany stół, pełniący funkcję noclegową, również może zostać odgrodzony kurtynami, co znacząco podnosi komfort i poczucie prywatności.

Wyposażenie standardowe

  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Ster strumieniowy
  • Ciepła woda
  • Gniazdko 220/12V
  • Radio CD

Wyposażenie ponadstandardowe

Dodatkowy akumulator, kurtyny tworzące kabinę nad miejscem noclegowym w mesie głównej,

Flybridge wraz z drugą konsolą sterującą na dachu słonecznym, kierownica ze sterociągiem, wycieraczka na przedniej szybie,

Kuchenka dwupalnikowa, kambuz ze zlewozmywakiem, wyposażenie kuchni, lodówka 80L (12V), zlew i kran z wodą pitną (zbiornik 240l), pompa zęzowa, łazienka z WC morskim i prysznicem, boiler 30L, dodatkowy prysznic rufowy, instalacja wodna, środki ratunkowe (kapoki, apteczka), gaśnica, audiopack SONY, radio z MP3, CUD, USB, 4 głośniki w messie, antena, telewizor,

Kalendarz czarterów

Jacht motorowy Sun Camper 35 powstał na bazie doświadczeń z kilku lat eksploatacji swego poprzednika -  łodzi Sun Camper 30. Nowy Sun Camper 35 wyróżnia się nowoczesnym i oryginalnym kształtem, obszernym i ergonomicznym wnętrzem oraz niewielkim zanurzeniem, które umożliwia przybicie do brzegu w każdym zakątku Wielkich Jezior Mazurskich. Ten houseboat zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Pokład

Na pokładzie uwagę zwraca przeszklona kabina. Rozwiązanie takie z jednej strony umożliwia obcowanie z piękną przyrodą z jakiej słyną Mazury, a z drugiej zapewnia sternikowi doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Jest to szczególnie ważne podczas prowadzenia manewrów na ograniczonej przestrzeni, jakim jest np. cumowanie w marinie. Nasza barka Sun Camper 35 wyposażona jest w Flybridge, czyli dodatkową sterówkę "na piętrze". Takie rozwiązanie, ciągle jeszcze dość rzadko spotykane na mazurskich jachtach daje sternikowi dobry punkt obserwacyjny oraz możliwość przebywania z załogą. Pokład słoneczny oczywiście jest wyłożony specjalnymi materacami dla podniesienia komfortu osób zażywających kąpieli słonecznych. W obszernym kokpicie znajduje się stół i wygodne miejsca siedzące dla załogi. Daje to możliwość wspólnego przebywania całej załogi, zarówno podczas żeglugi jak i postoju. Przy stole można spożywać posiłki w ciągu dnia jak i spędzać integracyjne wieczory. Na rufie znajdują się platformy kąpielowe. W przypadku deszczowej pogody cały kokpit może być osłonięty cabrio (przezroczysty namiot z folii). Nasza barka w tej części jest również ogrzewana.

 

Wnętrze

Wewnątrz nasz houseboat Sun Camper 35 mieści trzy zamykane kabiny. Z dodatkowym miejscem sypialnym może na łodzi nocować 7 osób. Bogate wyposażenie jachtu uzupełnia kambuz (kuchnia) oraz łazienka. W kambuzie znajduje się kuchenka, zlew, lodówka i niezbędne wyposażenie. Łazienka z prysznicem (ciepła i zimna woda) oraz WC. Wnętrze jachtu jest oczywiście ogrzewane. Sposobem na nudę, która podczas urlopu na Mazurach zdarza się niezwykle rzadko, może być radio z MP3 oraz telewizor. Komfort mieszkalny podnosi niewątpliwie znaczna wysokość w kabinie - 1,95m.

 

Właściwości nautyczne

Barka motorowa Sun Camper 35 wykazuje znakomite własności nautyczne, tj. dobrą sterowność i stateczność. Jest to możliwe dzięki oryginalnej konstrukcji kadłuba (zminimalizowanie oporów) oraz specjalnie ukształtowanym kilom, które chronią dno i śrubę napędową przed uszkodzeniem. Łódź napędza silnik zaburtowy o mocy 30 KM. Dla ułatwienia manewrów na dziobie umieszczono ster strumieniowy. Zbiorniki o dużej pojemności na wodę, paliwo i nieczystości zapewniają łodzi dużą autonomię-nawet 7 dni bez tankowania (wody i paliwa). Niewielkie zanurzenie pozwala pływać na płytkich wodach niedostępnych dla innych jednostek i podchodzić bezpośrednio do brzegu.

 

Podsumowanie

Nasza łódź, to idealny wybór dla osób ceniących komfort, wygodę i bezpieczeństwo na wodzie. Na pokładzie tej barki poczują się Państwo naprawdę ekskluzywnie i komfortowo - zapraszamy na czarter Sun Camper 35 na Mazurach !

 

Film promocyjny jachtu Sun Camper 25 by Balt Yacht

Dodaj opinie

Twoja opinia

Sailor oferuje czarter jachtów na Mazurach, czartery zagraniczne i rejsy zorganizowane.
Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w żeglarstwie.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności  i Polityce cookies firmy Wojciech Gil Czartery Jachtów " Sailor"