Janmor 700

Rezerwuj

Dane techniczne – Janmor 700

Rok produkcji: 2017
Długość całkowita: 7.08
Szerokość: 2.75 m
Zanurzenie min/max: 0,4 / 0,4
Liczba koi: 5
Max liczba miejsc: 5
Liczba kabin: 2
Wysokość w kabinie: 1.95 m
Zbiornik(i) na wodę: 100 l
Silnik zaburtowy: 25 KM
Zbiornik(i) na paliwo: 70 l
Zużyce paliwa (śr.): 2

Opis jachtu – Janmor 700

Janmor 700 jest małym, rodzinnym houseboatem. Dzięki ułożeniu sterówki i kokpitu na jednym poziomie, po otwarciu przesuwnych, szklanych drzwi, otrzymujemy jedną, dużą, wspólną przestrzeń. Obszerna kabina dziobowa zapewni odpowiednią wygodę w nocy. Obok umiejscowione jest kolejne miejsce noclegowe dla dwóch osób. W mesie, po złożeniu stołu, powstaje dodatkowa przestrzeń do spania. Konstrukcja kadłuba w okolicy dziobu zminimalizowała zanurzenie, dzięki czemu istnieje możliwość bezpiecznego podchodzenia "na dziko". Półtunel w rufowej części kadłuba dodatkowo ochrania śrubę napędową doczepnego silnika. Jacht przeznaczony jest dla załóg od dwóch do pięciu osób.

Wyposażenie standardowe

  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Ster strumieniowy
  • Gniazdko 220/12V
  • Echosonda
  • Radio CD

Wyposażenie ponadstandardowe

Teak w kokpicie, kierownica z przekładnią

kuchenka dwupalnikowa, kambuz ze zlewozmywakiem, wyposażenie kuchni, lodówka 12V, zlew i kran z wodą pitną (zbiornik 100l), pompa zęzowa, łazienka z WC chemicznym, instalacja wodna, środki ratunkowe (kapoki, apteczka), gaśnica, radio z MP3, USB,

Kalendarz czarterów

Dodaj opinie

Twoja opinia

Sailor oferuje czarter jachtów na Mazurach, czartery zagraniczne i rejsy zorganizowane.
Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w żeglarstwie.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności  i Polityce cookies firmy Wojciech Gil Czartery Jachtów " Sailor"