Jacht motorowy Sun Camper 35 powstał na bazie doświadczeń z kilku lat eksploatacji swego poprzednika -  łodzi Sun Camper 30. Nowy Sun Camper 35 wyróżnia się nowoczesnym i oryginalnym kształtem, obszernym i ergonomicznym wnętrzem oraz niewielkim zanurzeniem, które umożliwia przybicie do brzegu w każdym zakątku Wielkich Jezior Mazurskich. Ten houseboat zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Pokład

Na pokładzie uwagę zwraca przeszklona kabina. Rozwiązanie takie z jednej strony umożliwia obcowanie z piękną przyrodą z jakiej słyną Mazury, a z drugiej zapewnia sternikowi doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Jest to szczególnie ważne podczas prowadzenia manewrów na ograniczonej przestrzeni, jakim jest np. cumowanie w marinie. Nasza barka Sun Camper 35 wyposażona jest w Flybridge, czyli dodatkową sterówkę "na piętrze". Takie rozwiązanie, ciągle jeszcze dość rzadko spotykane na mazurskich jachtach daje sternikowi dobry punkt obserwacyjny oraz możliwość przebywania z załogą. Pokład słoneczny oczywiście jest wyłożony specjalnymi materacami dla podniesienia komfortu osób zażywających kąpieli słonecznych. W obszernym kokpicie znajduje się stół i wygodne miejsca siedzące dla załogi. Daje to możliwość wspólnego przebywania całej załogi, zarówno podczas żeglugi jak i postoju. Przy stole można spożywać posiłki w ciągu dnia jak i spędzać integracyjne wieczory. Na rufie znajdują się platformy kąpielowe. W przypadku deszczowej pogody cały kokpit może być osłonięty cabrio (przezroczysty namiot z folii). Nasza barka w tej części jest również ogrzewana.

 

Wnętrze

Wewnątrz nasz houseboat Sun Camper 35 mieści trzy zamykane kabiny. Z dodatkowym miejscem sypialnym może na łodzi nocować 7 osób. Bogate wyposażenie jachtu uzupełnia kambuz (kuchnia) oraz łazienka. W kambuzie znajduje się kuchenka, zlew, lodówka i niezbędne wyposażenie. Łazienka z prysznicem (ciepła i zimna woda) oraz WC. Wnętrze jachtu jest oczywiście ogrzewane. Sposobem na nudę, która podczas urlopu na Mazurach zdarza się niezwykle rzadko, może być radio z MP3 oraz telewizor. Komfort mieszkalny podnosi niewątpliwie znaczna wysokość w kabinie - 1,95m.

 

Właściwości nautyczne

Barka motorowa Sun Camper 35 wykazuje znakomite własności nautyczne, tj. dobrą sterowność i stateczność. Jest to możliwe dzięki oryginalnej konstrukcji kadłuba (zminimalizowanie oporów) oraz specjalnie ukształtowanym kilom, które chronią dno i śrubę napędową przed uszkodzeniem. Łódź napędza silnik zaburtowy o mocy 30 KM. Dla ułatwienia manewrów na dziobie umieszczono ster strumieniowy. Zbiorniki o dużej pojemności na wodę, paliwo i nieczystości zapewniają łodzi dużą autonomię-nawet 7 dni bez tankowania (wody i paliwa). Niewielkie zanurzenie pozwala pływać na płytkich wodach niedostępnych dla innych jednostek i podchodzić bezpośrednio do brzegu.

 

Podsumowanie

Nasza łódź, to idealny wybór dla osób ceniących komfort, wygodę i bezpieczeństwo na wodzie. Na pokładzie tej barki poczują się Państwo naprawdę ekskluzywnie i komfortowo - zapraszamy na czarter Sun Camper 35 na Mazurach !

 

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności  i Polityce cookies firmy Wojciech Gil Czartery Jachtów " Sailor"