Jacht motorowy Sun Camper 30

Rezerwuj

Dane techniczne – Sun Camper 30

Rok produkcji: 2018
Długość całkowita: 8.48
Szerokość: 2.98 m
Zanurzenie min/max: 0,45 / 0,45
Liczba koi: 6
Max liczba miejsc: 6
Liczba kabin: 2
Wysokość w kabinie: 1.95 m
Zbiornik(i) na wodę: 175 l
Silnik zaburtowy: 30 KM
Zbiornik(i) na paliwo: 85 l
Zużyce paliwa (śr.): 2

Opis jachtu – Sun Camper 30

Nowość 2018 - Sun Camper 30! Wygodny houseboat, przeznaczony dla 6 osób. Przestronny jacht, z całkowicie przeszkloną mesą główną, zapewni komfort wypoczynku oraz możliwość obcowania z naturą. Dodatkowo wszystkie okna posiadają zasłony, co pozwoli zachować prywatność wieczorami. Nad kokpitem jest stały dach wraz z cabrio, chroniący przed deszczem lub mocnym słońcem. Pokład słoneczny, wyposażony w materace, umożliwi spędzanie słonecznych dni na opalaniu.

Wyposażenie standardowe

  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Ster strumieniowy
  • Gniazdko 220/12V
  • Radio CD

Wyposażenie ponadstandardowe

Pokład słoneczny, cabrio, platformy rufowe, UWAGA - NASZ MODEL NIE POSIADA STERÓWKI NA FLYBRIDGE!

Kierownica z przekładnią mechaniczną i sterciągiem,

kuchenka dwupalnikowa, kambuz ze zlewozmywakiem, wyposażenie kuchni, lodówka 80L (12V), zlew i kran z wodą pitną (zbiornik 175l), pompa zęzowa, łazienka z WC morskie i prysznicem, dodatkowy prysznic rufowy, boiler 30L, instalacja wodna, środki ratunkowe (kapoki, apteczka), gaśnica, audiopack SONY, radio z MP3, CUD, USB, 4 głośniki w messie, antena, telewizor

Kalendarz czarterów

Sun Camper 30 to łódź motorowa typu houseboat, czyli pływający apartament z werandą. Podczas premiery na Targach "Wiatr i Woda" w Warszawie łódź zaprojektowana przez biuro Jacka Centkowskiego i zbudowana w stoczni Balt-Yacht zdobyła nagrodę Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych.

 

Pokład

Jak niemal każda barka do wynajęcia na Mazurach, houseboat Sun Camper 30 ma dwie wyraźnie wyodrębnione części: pokład i wnętrze. Na pokładzie koncentruje się zwykle życie załogi za dnia. Niemal cała jego powierzchnia może być wykorzystana do wypoczynku. Na pokładzie słonecznym, znajdują się specjalne materace sprawiające, że opalanie staje się jeszcze większą przyjemnością. Na dziobie znajduje się kotwica i drabinka do schodzenia na ląd. Uwagę zwraca całkowicie przeszklona mesa główna (salon). Umożliwia ona podziwianie pięknych krajobrazów, w jakie obfitują Mazury także z wnętrza jachtu. Stanowisko sternika znajduje się w sterówce. Jest tam koło sterowe, manetka sterowania silnikiem i wygodny, przesuwany fotel. W czasie deszczu przednią szybę oczyszczają z wody wycieraczki. Stały dach nad kokpitem skutecznie chroni załogę przed deszczem jak i słonecznym skwarem. Niewielkie zanurzenie, jakie ma pływająca barka daje możliwość, by bezpośrednio podejść do każdego brzegu na Mazurach. Dziobowy ster strumieniowy ułatwia cumowanie w marinie i inne manewry. Łódź motorową Sun Camper 30 napędza silnik zaburtowy o mocy 30 KM.

 

Wnętrze

W środku barka mieści dwie obszerne zamykane kabiny dwuosobowe. Są one wygodne do spania i poza kojami ich wyposażenie obejmuje oświetlenie, ogrzewanie oraz szafki i półki na rzeczy osobiste załogi. Dwa dodatkowe miejsca sypialne znajdują się w mesie. Tak więc łódź może zabrać na pokład nawet 6 osób załogi!

Kambuz, czyli część kuchenna umieszczona jest na prawej burcie. Znajduje się tam kuchenka dwupalnikowa, zlew, lodówka i pełne wyposażenie niezbędne do przyrządzania posiłków. Liczne schowki i szuflady pozwalają na przechowywanie całego prowiantu, co ułatwia zachowanie porządku i czystości.

Z lewej strony sterówki położona jest obszerna łazienka z prysznicem (ciepła i zimna woda). Ponadto umywalka, lustro i WC. 

 

Podsumowanie

Sun Camper 30, to barka funkcjonalnie zaprojektowana i o najwyższym standardzie mieszkalnym oraz wysokiej jakości wykonania. Liczne nowatorskie rozwiązania oraz dobre własności nautyczne (sterowność, stateczność i bezpieczeństwo) zapewniły tej łodzi tytuł "Jacht roku 2011 w Polsce".

Jako houseboat jacht może być czarterowany bez patentu i innych uprawnień.

 

Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu na pokładzie naszego jachtu Sun Camper 30 na Mazurach !

 

Dodaj opinie

Twoja opinia

Sailor oferuje czarter jachtów na Mazurach, czartery zagraniczne i rejsy zorganizowane.
Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w żeglarstwie.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności  i Polityce cookies firmy Wojciech Gil Czartery Jachtów " Sailor"