Nautika 1000 Soley

Rezerwuj

Dane techniczne

Rok produkcji: 2017
Długość całkowita: 10.8
Szerokość: 3.45 m
Zanurzenie min/max: 0,85 / 0,85
Liczba koi: 8
Max liczba miejsc: 8
Liczba kabin: 4
Wysokość w kabinie: 1.9 m
Zbiornik(i) na wodę: 120 l
Silnik stacjonarny: 29 KM
Zbiornik(i) na paliwo: 100 l

Opis jachtu

Nautica 1000 to houseboat na miarę XXI wieku. Nowoczesna, komfortowa i przyjazna środowisku ( jest cicha, nie robi fali) oraz wszechstronna. Jej największą zaletą jest prosta, ale jednocześnie bardzo nowoczesna konstrukcja: Jednopoziomowa część podpokładowa (messa, kajuty, łazienka). Kokpit ze sterówką, otwarty od strony rufowej co wraz z przedłużoną platformą umożliwia bezpieczne wejście i zejście z barki. Duży pokład słoneczny na części dziobowej oraz miejsca do opalania. Nautika 1000 Soley adresowana jest nie tylko do motorowodniaków ale również do osób lubiących komfort i wygodę podczas wypoczynku nad wodą.

Wyposażenie standardowe

  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Ster strumieniowy
  • Ciepła woda
  • Gniazdko 220/12V
  • Echosonda
  • Radio CD

Wyposażenie ponadstandardowe

W celu wyczarterowania jachtu prosimy kontaktować się z biurem Marigo Yachting: biuro@marigo.pl, tel +48 691 612 066

2 stery strumieniowe, GPS, mapa Taider,

Salon z rozkładaną kanapą, stołem oraz kambuzem ze zlewozmywakiem i kuchenką (4 palnikowa) oraz z miejscem na lodówkę, Kabina WC kingston ze zbiornikiem na fekalia, telewizor, prysznic z ciepłą wodą, prysznic rufowy, instalacja wodna, elektryczna 230V i 12V, gazowa, WC morskie elektryczne

Kalendarz czarterów

Dodaj opinie

Twoja opinia

Sailor oferuje czarter jachtów na Mazurach, czartery zagraniczne i rejsy zorganizowane.
Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w żeglarstwie.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności  i Polityce cookies firmy Wojciech Gil Czartery Jachtów " Sailor"