Nautica MC

Rezerwuj

Dane techniczne – Nautica MC

Rok produkcji: 2013
Długość całkowita: 7.5
Szerokość: 2.9 m
Zanurzenie min/max: 0,47 / 0,47
Liczba koi: 6
Max liczba miejsc: 6
Liczba kabin: 2
Wysokość w kabinie: 2.0 m
Zbiornik(i) na wodę: 130 l
Silnik zaburtowy: 25 KM
Zbiornik(i) na paliwo: 30 l
Zużyce paliwa (śr.): 3

Opis jachtu – Nautica MC

Nautika MC - Hausboat, który można wynająć bez uprawnień. Łódź motorowa (spacerowa), zabudowana na 6 osób oraz komfortowo wyposażona. Możliwość sterowania doczepnym silnikiem Yamaha o mocy 25KM (spalanie 2L/h) łódź bardzo dobrze wykonuje manewry - również na wstecznym biegu. Dodatkowym ułatwieniem jest ster strumieniowy. Bimini, które osłania cabrio, pozwala szybko się złożyć i umożliwić bezpośredni kontakt z przyrodą. Wnętrze jest jedną, przestronną i widną przestrzenią. Duże koje pozwala na wygodny nocleg dla dwóch osób w kabinie rufowej oraz dwóch w kabinie dziobowej. Dodatkowe dwie osoby mogą nocować na diniecie. Dzięki rufowej platformie z drabinką, kąpiele są przyjemne i łatwe. Jacht posiada nowatorski projekt kadłuba, co czyni go jednostką bardzo stabilną i bezpieczną.

Wyposażenie standardowe

  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Ster strumieniowy
  • Gniazdko 220/12V
  • Echosonda
  • Radio CD

Wyposażenie ponadstandardowe

pościel 1 zestaw (poduszka, lekka kołdra, ciepły koc) - 40PLN

Nawigacja GPS wielkich jezior mazurskich,

kuchenka dwupalnikowa, kambuz ze zlewozmywakiem, wyposażenie kuchni, lodówka 12V, zlew i kran z wodą pitną (zbiornik 70l), pompa zęzowa, telewizor płaski z USB, łazienka z WC chemicznym, instalacja wodna, środki ratunkowe (kapoki, apteczka), gaśnica, audiopack SONY, radio z MP3, CUD, USB, 2 głośniki w messie, antena, bagażnik na rowery

Kalendarz czarterów

Dodaj opinie

Twoja opinia

Sailor oferuje czarter jachtów na Mazurach, czartery zagraniczne i rejsy zorganizowane.
Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w żeglarstwie.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności  i Polityce cookies firmy Wojciech Gil Czartery Jachtów " Sailor"