Antila 30

Book

Detail specs – Antila 30

Rok produkcji: 2021
Długość całkowita: 9.45
Szerokość: 3.2 m
Zanurzenie min/max: 0,44 / 1,8
Liczba koi: 9
Max liczba miejsc: 9
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.91 m
Zbiornik(i) na wodę: 70 l
Wysokość masztu: 12.2 m
Powierzchnia żagli: 41.0 m2
Grot / fok: 24.0 / 17.0
Silnik stacjonarny: 20 KM

Yacht description – Antila 30

Nowość 2021 - Antila 30 to najnowsza propozycja ze stoczni Antila Yachts, mająca swoją premierę w 2020 roku. Komfortowy jacht, dla osób lubiących sportowe żeglowanie w wygodnych warunkach hotelowych. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami nautycznymi, dzięki czemu zadowoli najbardziej wymagających żeglarzy. Jacht posiada stacjonarny silnik Diesla 20kM, dopasowany do gabarytu jednostki. Dodatkowo zamontowany dziobowy ster strumieniowy idealnie sprawdzi się w ciasnych marinach i przystaniach. Obszerny kokpit, zabezpieczony od dziobu szpryc budą a od góry bimini pozwoli na żeglugę podczas deszczu jak i w upalne dni.

Standard equipment

  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Ster strumieniowy
  • Ciepła woda
  • Gniazdko 220/12V
  • Radio CD
  • Sterowanie: koło sterowe

Over-standard equipment

Prostownik + przedłużacz, stolik w kokpicie.

Żagle : fok z rolerem (sztywny sztag), grot pełnolistwowy na pełzaczach, pokrowiec bomowy, Lazy Jack, rama do opuszczania masztu, tent na bom. Koło sterowe na kolumnie, szprycbuda, bimini,

Kambuz: zlew, kuchenka 2-palnikowa, butla z gazem (3kg), zastawa, sztućce, garnki (bez patelni), czajnik, deska do krojenia, durszlak, środki ratunkowe, zestaw narzędziowy, siatka na relingi ( na życzenie), instalacja elektryczna i wodna, prysznic z ciepłą wodą w kabinie, kompleksowe ubezpieczenie.

Charter calendar

Dodaj opinie

Twoja opinia